Ogłoszenia 21.07.2024 – XVI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dziś XVI Niedzielę Zwykłą. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace inwestycyjną w ubiegłą niedzielę w wysokości 1700 zł.

2. W środę o godz. 17.00 Nowenna do MB, a o godz. 18.00 spotkanie Legionu Maryi.

3. W piątek Mszą św. o godz. 6.00 rano rozpoczynamy kolejne 40 godzinne nabożeństwo. Bardzo serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie, poprzez indywidualną adorację Najświętszego Sakramentu. Można się w zakrystii zapisywać na konkretną godzinę adoracji. Zakończenie nabożeństwa Mszą św. w sobotę o godz. 18.00 z procesją na cmentarz i modlitwą wspominkową za zmarłych. Przy wyjściu z Kościoła są wyłożone kartki wypominkowe.

4. Za tydzień w niedziele po Mszach św. odbędzie się poświęcenie pojazdów z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących.   Ofiary składane do puszki z tej okazji będą przeznaczone na środki transportu dla polskich misjonarzy.

5. Za posprzątanie kościoła dziękujemy rodzinom z Krzaka: Kinga i Zbigniew Wal, Marta Puchacz, Zuzanna Zając, Mirosława Zając. Za tydzień w sobotę na godz. 9.00 zapraszamy rodziny z Krzaka z pod numerów domów: 20, 21, 22, 24.

6. Bóg zapłać za pomoc na rzecz parafii Paniom, które podlewają kwiaty przed kościołem i wokół kościoła. Bóg zapłać również Panu Tomaszowi Wal za wykoszenie trawy wokół Kościoła.

7. Bóg zapłać za ofiarę na Kościół Damianowi i Adrianowi Chrzan ze Złojca w wysokości 400 zł

8. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Kłoczek kawaler z parafii tut. i Sylwia Drabik panna z parafii Podhorce, zapowiedź druga.

9. W nadchodzącym tygodniu będziemy wspominali rocznicę śmierci zmarłych z naszej parafii którzy zmarli w dniach od 22 lipca do 28 lipca: Krzysztof Rycaj 38 r. śm., Anna Konaszczuk 38 r. śm., Leon Król 37 r. śm, Władysław Kwarciany 36 r. śm., Michał Dworzycki 22 r. śm. Władysław Gołębiowski 17 r. śm., Genowefa Złomaniec 15 r. śm., Jakub Gontarz 11 r. śm., Emilia Andrzejczyk, Henryk Zając 8 r. śm., Edward Sienkiewicz 3 r. śm, Stanisława Rycaj, Marianna Złomaniec 2 r. śm., Maria Wojtas 1 r. śm.

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE, A ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA NIECHAJ IM ŚWIECI NA WIEKI WIEKÓW AMEN

NIECH ODPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM AMEN